7-8 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşmiş olan yarışmada .......verilmemektedir.

03.02.2016 18:30

Sayın Dernek üyelerimiz.

7-8 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşmiş olan yarışmada ünvan alan kedilere WCF kurallarına dayanarak derneğimiz tarafından sertifikalar verilmemektedir.

Bu kurallar aşağıda yazıldığı gibidir. https://wcf-online.de/W…/ausstellungsregeln/B_Exhibitions.pdf

B.2.9-Lisans mutlaka katalogta yer almalıdır.Gösteri lisansı mutlaka kataloğun ilk sayfasına basılmalıdır.Lisans yayınlanmadığı taktirde yarışmada verilen tüm ünvanlar ve sertifikalar geçersizdir.
B.2.9 – License must be printed in the catalogue. Show licenses must be printed on the first pages of the catalogue. If a license is not published, the titles and certificates of that show will not be valid.
7-8 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen yarışmada lisans katalogta yer almamaktadır.Bu kural ihlali ile ilgili derneğimiz tarafından WCF'ye bir şikayet gönderildi ve böyle bir durumda nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında bilgilindirilme talebinde bulunduk.WCF Disiplin Komitesi tarafından bu konu soruşturulmaktadır.WCF'den gelecek bildiri doğurultusunda sertifikalarınız sizlere verilecek yada verilmeyecektir.
Sertifikalarınız ve ünvanlarınız iptal edildiği taktirde yarışma için ödemiş olduğunuz ücreti iade etme talebinde bulunabilirsiniz. 

Saygılarımla KEDİ

 

Geri