YARIŞMA SONUCLARI

03/05/2016 10:22

Değerli dostlar,

Anadolu yakasında ikinci kez ''The Best Cat of İstanbul'' yarışmamız gerçekleştirdik. .Oldukça polemikli bir hazırlık döneminin arkasından çok keyifli bir yarışma yaşadığımızı düşünüyorum. Bu vesile ile sizlerden önemli bir ricam olacak. Bu dernek kesinlikle herzaman tarafsız , haksız eleştirileri hak etmeyen , haysiyetli ve teknik anlamda doğruları yapacaktır. Bu konuda bundan sonra tüm anlamsız dedikoduları yapan kişileri ve onların gereksiz fantazilerini bir tarafa bırakıp gelin hep beraber güzel ve doğru işlere imza atalım. Kol kola , omuz omuza çok büyük başarılara bereber ulaşacağız. Bundan hiç kimsenin süphesi olmasın.

Birlikte başardığımız bu kocaman ve zor işin sonunda geriye kalan yine hoş hatıralarımız oldu. Dostlarla zaman geçirmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek için bir fırsattır bu yarışmalar herzaman. Kendi adıma ve kulübümüz adına emeği geçen herkeze tüm içtenliğim ile teşekkür etmek istiyorum !

Bu iki günü bizler ile geçiren tüm yarışmacılara ve katılımcılara öncelikle teşekkür ediyoruz! Sizleri aramızda görmek bizi çok memnun etti. Özelliklede Dernek üyelerimiz Nurhayat Ölkü, Hüseyin Avcı, Olga Zarubina ,Yulia Bapova ,Zeynep Şamcı, Leyla Yelena Kayhan, ,Ismail Usta ,Hakan Sahin,Mehmet Omer,Sinan Aydoğan, Cem Kılıcgedik, Muhhammed Kaya,Erçe Durul ve Harvey Harison'u tebrik ederiz .

Bizlere her türlü yardımı, desteği ve motivasyonu sağlayan sponsorumuz ''ELAS LASTİK '' e ayrıca çok teşekkür etmek isteriz.

Değerli bilgilerini bizlerle paylaşan ve kedilerimize ve sahiplerine sevgi ve sabır gösteren sayın uzmanlarımız Tatiana Dyachuk'u, Tamara Birukova'ya ve Elena Butomova'ya teşekkür ederiz!Onları aramızda tekrar görmeyi ve onlarla beraber tekrar çalışmayı çok isteriz.

Yarışmada görevlerini başarıyla yerine getiren Dilara Acar ,Irina Romanova, Cansu Irmak , Yulıa Bapova ve veteriner Emre Mühürdaroğlu arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederiz!

Herkesi tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim!

Tekrar görüşmek dileğiyle.

Alla SERİMOĞLU

Back