üyelikten çıkarılmıştır

25.03.2016 10:50

Değerli Üyerimiz,

Özellikle altını çizerek sizlerle paylaşmak istediğim bir konu var. Ümit Taş kesinlikle hiç bir zaman Kedi Irkları Derneğinde kendi lanse ettiği gibi, herhangibir görevde bulunmadığı gibi derneğimizin üyesi dahi olmamıştır. Sadece Tatiana Taş 15.03.2016 tarihine kadar Derneğimizde Başkan yardımcısı olarak görev almış idi. Ancak bu tarihte Dernek Tüzüğünün 5. maddesinin 4. alt bendi uyarınca üyelikten çıkarılmıştır.

Kendini sekreteri olarak tanıttığı ve domainini kendi adına aldığını tahmin ettiğimiz web sayfası ile yayınlanan tüm bilgiler kesinlikle derneğimize ait değildir. Sadece Derneğimizin adını ve logosunu kullanarak TPE de onaylanan bazı kullanım alanlarında faaliyet gösterme ( satış , veterinerlik hizmetleri vs. ) hakkını almıştır. Ancak bu başvuru kanalı Derneğin sahibi olduğunu veya aktivitelerini engelleyebileceği göstermiyor ve kanuni olarak bu hakkı kesinlikle vermiyor.Bu sebeple bu kişinin ve ona bu yayını yapması için destek veren kişilerin yorumlarına değer vermeyelim. Kanuni haklarımızın gerçek anlamda korunmak için işlemleride başlatmış bulunmaktayız.

Şu anda daha fazla polemik konusu yaratmamak için bu bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Diğer suçlamaları zaten ciddiye almadığımız için şu anda açıklama vermiyoruz. Konumuz önümüzdeki herşeye rağmen keyifle yaşamayı planladığımız showumuzdur. Zaten zamanla tüm doğru açıklamalar gelecektir.

 

Назад