The Best Cat of İstanbul

02.02.2016 23:02

Değerli dostlar.
Anadolu yakasında ilk ve bizim üçüncü ''The Best Cat of İstanbul'' yarışmamız gerçekleşmiştir.Birlikte başardığımız bu kocaman ve zor işin sonunda geriye kalan hoş 
hatıralarımız oldu.Eski dostlarla zaman geçirmek ve yeni arkadaşlıklar edinmek için bir fırsattı aynı zamanda.Kendi adıma ve kulübümüz adına emeği geçen herkeze
tüm içtenlikle teşekkür etmek istiyorum !
Bu iki günü bizler ile geçiren tüm yarışmacılara teşekkür ediyoruz! Sizleri aramızda görmek bizi çok memnun etti. Kulüp üyelerimiz Nurhayat Ölkü, Hüseyin Avcı, Olga Zarubina ,Zeynep Şamcı, Anna Dalkılıç ,Olga Keturakite ve Harvey Harison'u tebrik ederiz çünkü Best Of Best gerçekten inanılmazdı! Yolun henüz başında olan derneğimizin yeni üyeleri Gaye Güneş'i, İsmail ,Usta'yı Fatma Yücel'i de tebrik edip sonraki yarışmalarda başarılarını yaşamak istiyoruz!
Elimizde olmayan sebeplerden dolayı yarışmada hava kontrastı yaşadık. Bu sebepten dolayı sizlerden tekrar özellikle özür dilemek isteriz. ''Çamoluk Spor Kulübü '' ne ve özellikle Ufuk Kesecek'e her türlü yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz . 
Bizlerden her türlü yardımı, desteği ve motivasyonu esirgelemeyen sponsorlarımız ''Worldpet'' şirketi ve Ümit Taş'a ! ''Şirinpet.com'' şirketi Alev Çolak ve Işıl Yeğin'e ayrıca! Persian ve Exotic ringin sponsoru Mert ve Simge Eden'e kocaman teşekkür ederiz !
Değerli bilgilerini bizlerle paylaşan ve kedilerimize ve sahiplerine sevgi ve sabır gösteren sayın uzmanlarımız İrina Sadovnikova'ya, Genevieve Franc'a ve Tino Eckhardt'a teşekkür ederiz. Onları aramızda tekrar görmeyi ve onlarla beraber tekrar çalışmayı çok isteriz.
Yarışmada görevlerini başarıyla yerine getiren Dilara Acar ,Tatiana Taş, Victoria Şimşek ,Anna Dalkılıç ve Müge Eyice arkadaşlarımıza da çok teşekkür ederiz!
Birkaç gün sonra raporumuz reytinglere gönderilecektir.
Herkesi tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Tekrar görüşmek dileğiyle.

Geri